SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a4 2.0
Çmimi fillestar :
€3,800.00
Ju kurseni :
€100.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€3,700.00 Çmimi rritet në €3,800.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:25
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi sapo ardh nga anglia gjendjen shume.i rujte fellne eshte mire 2.0 6 shpejtsi presim flm..Postuar nëpërmjet celularit....
Informata rreth publikuesit
celal
Prizren
37745636306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »