SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes B clas
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
139454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bclas viti 2007 ne gjendje shum tmir me shpenzime minimale, ndrim i mundshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
049824864
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »