SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 200 CDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
0.10
Viti :
2012
ID e produktit :
139455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit metalike ,5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , kodmant ne timon ,
ulset sport , ulset lekur , ulset elektrike , bordkompjuter ,
tempomat , senzora te parkigut para dhe mbrapa , radio CD SD .
navigacion GPS TV HD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-c-200-cdi-automatik 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »