SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 250 CDI 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes E
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
139456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer ,5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , kodmant ne timon ,
ulset lekur te zeze , ulset elektrike , i hapur lart SHIBER ,
zerimin HARMAN/KARDON audio , bordkompjuter , tempomat , radio CD ,
navigacion GPS TV HD , seoznra te parkingut para dhe mbrapa ,
senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-e-250-cdi-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »