SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen jumper 2003- 2.8 disel
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2003
ID e produktit :
139463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes citroenin i ardhur nga zvicra viti prodhimit 2003- 2.8 disel 130000km te kaluara kilometrat me garancion shum i ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht pres blers serioz mund te kontaktoni edhe ne viber ne ket numer 044188855

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardi
Ferizaj
044188855
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »