SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 711
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
3972.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
139473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 711 Hidrolik, RKS i qlajmruar, ne gjendje te rregullt pune, per informata tjera ju lutem kontaktoni 044 363328 (Mustaf Krasniqi).
*** Bej ndrrim me traktor**
Informata rreth publikuesit
Drilon
049474121 , Viber & whatsapp
Sllovi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »