SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf lV 1.9 tdi
Çmimi fillestar :
€2,500.00
Ju kurseni :
€300.00 (12% zbritje)
Çmimi :
€2,200.00 Çmimi rritet në €2,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:26
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 tdi 250000 kl vit2003 numri tel +420776656794 na viber golf eshte me targa te Qekis
Informata rreth publikuesit
Leoo
Prelouc
+42776656794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »