SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 2006
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
139481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Focus TDCI i vitit 2006 ka 250 mij kilometra,
Pa dogan
Informata rreth publikuesit
Xiaaa
Prizren
045298777
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »