SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy dizel 1.6 me klim pa dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:02
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
139483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caddy dizel 1.6 me klim pa dogan ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 2012...

Teli:...
044-900-006...
045-586-151...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »