SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes CL500
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes CL 500
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
5500.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet veture e tipit Mercedes CL500 me 388ps, coupe, vetura eshte ne gjendje perfekte, shume speciale me te gjitha opremat e mundeshme si psh:navigacion,kamere,kamere mjegulle ne te cilen mund te voziteni duke e shikuar ne display rrugen, ulese speciale DESIGNO te cilat fryhen gjat kthimit te timonit duke e bere qe te mos e ndjeni kthimin neper kthesa, me tavan lekure alcantara, dyer me vakum, xhama te grafuara ne te gjitha dyert me nga dy xhama, felne 19' me goma te reja vere, cmimi i ri i vetures ka qene 245.000 euro. vetem 25 copa te te njejtit lloj. cmimi sipas marveshjes. per kontakt mundet edhe ne viber. 0038978377778
Informata rreth publikuesit
isa
Prishtinë
0038978377778
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »