SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv Fox 1.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2005
ID e produktit :
139494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Wv Fox 1.2 Benzin Ka te gjitha servisat e kryera Posedon Klim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prizren
044966602
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »