SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi fillestar :
€1,150.00
Ju kurseni :
€250.00 (22% zbritje)
Çmimi :
€900.00 Çmimi rritet në €1,150.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
139496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 dizel 1.6 viti 1991 ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Erzen
Rahovec
049 659 567
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »