SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw x5 3.0 diesel 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
139497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x5 3.0 diesel ne gjendje perfekte viti prodhimit 2003. Kilometra te kaluara 180000 tr garantuara, vetura eshte Pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
044598763
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »