SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet A 2.o Dizell
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Lloji :
Mercedes A 180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I posa ardhur nga zvicrra

Sikur i ri me te gjitha garancionet

I servisue. Me koh dhe me rregull Postuar nëpërmjet celularit.
Qmimi me dogan 6150e fix qmimi
Viber +37744744956
Informata rreth publikuesit
Reshat
Prishtinë
044744956
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »