SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Cougar
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Ford Cougar
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
139504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford cougar. Viti 2001 136 ps per ma Shum info nr +436605555083 ne whtsap

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fikret
Dragaš
+436605555083
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »