SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI 170PS
Çmimi fillestar :
€8,400.00
Ju kurseni :
€168.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€8,232.00 Çmimi rritet në €8,400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
277,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati 2.0 TDI comfort line osht ekstra ka motorr 170PS,komanda n timon,tempomat,karrika me nxemje,senzor parkingu para prapa,pasqyre elektronike,auto hold,klim auto matik,navi aux, karrike sport,6 shpejtsi,libren e servisit,drita big xenon,dita lled mrapa. I (kompletuar) Tel:+38649-86-95-95
Informata rreth publikuesit
EDI SHPK
Prishtinë
049285507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »