SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf5
Çmimi fillestar :
€227,000.00
Ju kurseni :
€219,800.00 (97% zbritje)
Çmimi :
€7,200.00 Çmimi rritet në €227,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
139506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
+37744206752
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »