SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 Pacific 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi 4 Pacific 2003 ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Cadi
Prishtinë
049-888528
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »