SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES OSE EDRROJ FIAT ULYSSE 2.0i 16v Per 5 PERSON IARDHN NGA ZVICRRA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:01
Lloji :
Fiat Ulysse
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
139510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose e drroj fiat uLysse 2.0i 16v kombii per 5 perona iardhen nga ZVICRRA
Osht tip top veq 120000 kilometra me liber servisit aftomatik tiptronik
Klim abes arbeg hidrolik vallani
Vallani levzos me 5 dyr 2 anash Ika qele
Byllje me derigjus radij shum temir
Batari e re ne zvicrre te drrume e kerjsen servis ne zvicrre
Hagjim nuki ka te mdhja 7.8 liter ne qytet
Ka shumsen ekstra edhe gjyre eka te Mir
Dome imir osht mren jasht
Boj drrim manaj Passat 4 matabel te huja ose tjter keerr golf 4 e tjra
Per mashum na thirrin Viber ose vetcap
044266644 jumir morpersum
Foto javdergoj ne Viber kuosht iterumPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berisha
Prishtinë
044266644
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »