SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
139511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa C 1.7 DTI viti 2002 i sapo rexhistruar ne RKS ardhur nga ch , Full ekstra Klimatronic, Karrika me nxemje sport , Airbag ne te gjitha anet , ABS , sensora te shiut , servis i kryer rryp te motorri vaj filtera , posedon chip tuning 105 ps , dy par goma te dimrit te reja dhe te veres , per me shum info kontaktoni +37745505769

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mil
California City, California
044-424-510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »