SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 automaik DSG 2009
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
139515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw touran 1.9 tdi automatik DSG , viti i prodhimit 2009, i posardhur nga zvicrra pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trimi
Lipjan
044444642
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »