SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Boxer 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot Boxer
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
139529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe nderohet Peugeot Boxer 2008. Senzora mrapa, klima tronik, komande ne timon, Rexhistrim deri ne prill 2017
Informata rreth publikuesit
Donat
Prishtinë
044612770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »