SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Kuga 4x4
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:38
Lloji :
Ford Kuga
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
139537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford kuga 2.0 tdci ne gjendje shume te mire,4x4 me 2 pare fellne 17-19she me goma te reja Kilometrat orgjinalePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prizren
044309784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »