SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 AUTOMATIK DSG RKS 9 muj
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 2.0 Benzin (plin ne dizne) Automatik/Tiptronic-7shpejtsi. Regjistrim 9 muj, klimatronic, fellne gomat e dimrit, te gjitha serviset e kryme, pulla nvollon, regjistrimin e par ne ks e ardhur nga zvicrra shume e paqt shume ne gjendje te mire kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »