SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opes Astra 1.4, 2008 Benzin 5300 euro
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
139548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keri i blere me km 0 ne Kosove. Shitet nga pronari i pare. Servisim i rregullt te servisi i autorizuar Siqani.

Klima AC, Aibag, xhamat elektronik, kontrolla e zerit dhe radio ne timon, 5 dyer, i ruajtur mire.

Keri eshte ne gjendje te rregullt.

Te interesuarit te lajmerohen ne 049120361
Informata rreth publikuesit
Riza
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »