SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw PASSAT 2.0 AUTOMATIK HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:40
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 2.0
MODELI HIGHLINE
VITI 07.2011
LLEDA PARA
LLEDA MRAPA
XENON BIG XENON
DRITAT RROBOT
AUTOMATIK TIPTRONIK (DSG)
AUTO HOLD
SENSORA PARA
SENSORA MRAPA
KAMERA
BORDKOMPJUTER
NAVIGACION TOUCH SCREEN
DVD
PULLA NE VOLLON
SHPEJTESIT NE VOLLON F1
TEMPOMAT
KARRIKAT ME RRYM
NXEMJE KARRIKA
KLIM FUNKSIONALE
FELLNE 17 ORIGINAL PASSAT
GUMA TE REJA TE DIMRIT
DRITAT NE PASQYRE
PASQYRET ME RRYME
2 QELSA

VETURA ESHTE ME TE GJITHA SERVISET RRYPIN DHEMZOR (REBRASNIN) , SERVISIN KOMPLET , ZAMAJACIN E RI TE PO SA NDRRUAR ORGINAL SACHS NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM ME TE VOGLIN..

VETURA ESHTE E MIREMBAJTUR SI BRENDA DHE JASHTE PER ME SHUME KONTAKTO (VIBER) +377 45 336 336 , 049 300 952
Informata rreth publikuesit
FISNIK
Vushtrri
+37745336336
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »