SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART 700cc Benzine 2005
Çmimi :
€2,599.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
139553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Smart for two 700cc panoram kilme ne gjendje perfekte vetem rexhistrim i ka skadu para 2 jave
Informata rreth publikuesit
besart
Prishtinë
045914070
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »