SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
đź’«Mercedes E320đź’«
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
139554
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet ⚜️Mercedes E320 tip top, full, me 9 muaj regjistrim..... automatik , lekur..... pa asnje nevoj investimi.... ndrroj me Audi a4 automatik ose passat CC automatik.....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Esat
Prishtinë
044336035
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »