SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2010 2.0 TDI S-tronic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:54
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,833
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
139556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 2.0 TDI automatik S-tronik, klima tronik,navugacion,tv,komanda ne timon,2qelsa,fellne,perdne ne xhama,tempomat,board computer, etj etj per me shume 044888883 dhe 049528888 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
049528888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »