SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES - E270 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
139570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- E 270
- MOTORI 2.7 CDI - 180 PS
- AUTOMATIK TIPTRONIK - 6+1SHPEJTESI
- VITI I PRODHIMIT 2003
- AUTO HOLD SYSTEM
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT

- TEL 045730430
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
045730430
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »