SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 320d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '17
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 320d ne gjendje perfekte automatik 4 goma te reja dimrit me fellne xenon bi xenon tel 045-222-553

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sherif
045-222-553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »