SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 220 CDI Me Dogan Te Paguar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:06
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
139578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 220 CDI Automatik
I posa ardhun nga zvicrra Me dogan te paguar
Klimatronik
Navi
Esp Air bag
Tempomat
Bordcompjuer
Komanda ne timon
2 qelsa
Fellne
I posa ardhun nga zvicrra Me dogan te paguar
044 898 345
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
045891774
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »