SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Grand Scenic 1,9dci 2004 rks 8muj
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Renault Grand Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault grand scenic 1.9dizell!!Me 7ulse!!!Me klim ac!!!Servisin sapo te kryer !!!Edhe 8muaj regj!!! Bejm edhe ndrrim nese na konvenon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Slash
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »