SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Tigra 2001 1.4benzin eko tec edhe 10muaj rks!!
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Opel Tigra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
139587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opell tigra 1.4benzin motorin eko tec!!!Me klim ac!!Gjamat me pull!!!Airbaga!!!Teper i rujtum!!!Edhe 10muaj rks!!Ne hipotek nuk osht!! Bejm edhe ndrrim nese na konvenon!!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Slash
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »