SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2.0hdi 2004 me 9muaj regjistrim!!!
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '17
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
139588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezho 307 2003 2.0hdi!!
Panoram!!
Senzora te parkingut!!
Servisin te sapo kryer !!!
Regj edhe 9muaj!!
Hipotek nuk asht!!!
Bejm edhe ndrrim nese na konvenon!!!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Slash
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »