SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 1.9. Dizel. 2004
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
139590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5. Ne gjendje shum te mire me servise me te gjitha ne rregull me liber servisi dhe kilometra te garantuara posedon klim air bag esp 105kw vetura eshte me targa zviceriane ende, pres bleres serioz ndrrim nuk bej numri kontaktues +41798554022 viber whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendriim
Port-Valais, Switzerland
+41798554022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »