SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi bus 2007 fiat dukato 2.3 dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2007
ID e produktit :
139592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi asht i ardhut nga zvicrra asht ne gjendje pervekte me liber te servisave 115000 te kaluara dypsr goma veres dhete dimrit ka klima gjamat elektronik kamer nga mrapa mrenda asht i veshur me alumin peshen bartse e ka 1300 kg pres blers serjoz 044674386 mund te thirrni ne gjdo koh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran Gashi
Rogovë
044 189460
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »