SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '17
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
249,999
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
139593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura PEUGEOT 206 1.4 BENZIN Viti 1999
Ka 3 dyer
Është në gjendje perfekte si jashtë ashtu edhe brenda,hargjime te vogla ,ka vajin e ndërruar të gjithë filterat poashtu .rrypin dhëmbëzor te motorrit të ri,gomat e dimrit,Nuk ka nevojë për asnjë investim.
Ka regjistrim deri më 20-04-2017
Dokumentet janë në rregull,nuk është hipotekë dhe mund të përkthehen menjëherë

POSEDON:
-KLIMË AC - FUNKSIONALE
-AIRBAG
-ABS
-XHAMAT ELEKTRIKE
-PASQYRAT ELEKTRIKE
-CENTRALLË

Nr. Kontaktues: 044-617-965
Informata rreth publikuesit
Visar
Baran
Baran [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »