SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 250 CDI bluetec
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:30
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2013
ID e produktit :
139597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nga :DrilonMercedes ML 250 CDI BLUETECVetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.Mundesi ndrrimiPosedon: Ulese me lekure me model Designo.Kontakt:045-567-978 045-208-208

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
045208208 045-567-978
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »