SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vito 2006
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,311
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
139602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vito 111 CDI i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar Presim Blers serjoz Na kontaktoni ne 044608280

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Rahovec
049472044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »