SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
A6 3.0 2005 quattro PRIVAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te dhenat Rks , nuk eshte hiptok, shum e rujatne. E mirmbajtur mir me servisa , karrikat me nxemje para mbrapa, senzor mbrapa, senzor shiu , dritat mjegulluse dritata xenon b xenon pozicione ekstra senzor shiu per me shum info na kontaktoni edhe me viber 0037745283009

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045283009
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »