SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran Tdi 2.0 2004 I ardhur nga zvicrra me liber te servisit automatik DSG 7 ulse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dezi
Gjilan
044676869
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »