SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf IV 1.9 TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Golf IV 1.9 TDI Automatik Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

Golf IV 1.9 TDI Automatik
* Viti i prodhimit 2003
* KLIMA
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Pasqyret me nxemje
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrapa
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat elektrik
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
*Alu Fellne

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »