SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 CDTI+37744404811
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
139621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Meriva 1.7 CDTI (Motorr Japan)
Viti 2005
Klim
RKS 8 Muaj
SETIN E NDRRUAR KORP LLAMELL ZAMAJAC TE RE LUK GJERMAN.
SERVISI KOMPLET VAJ FILTERA
Cmimi nuk negociohet

Me liber servisi

+37744404811
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
+37744404811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »