SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura pasat karavan 2.0 dizel - 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
139628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura pasat karavan 2.0 dizel viti 2006 me tabela te huja i ardhur nga belgjika para 4 dite vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte shum i rujtun. vetura perbrenda eshte e tera me lekur. ndrrim nuk bejm
Per me teper kontaktomni ne viber : 0037745562007
Informata rreth publikuesit
Ceni
Pejë
0037745562007
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »