SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 320 EVO
Çmimi :
€12,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:36
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,157
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
139631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E 320 viti i prodhimit 2007 automatik sensora parkingi 4 matic drita me llup xenona esp auto hold avantgarde ulse lekure fellne gomat e reja klimatronic komanda nvollon pasqyret i palohen drita robotike levizse navigacion doganen e paguar shume ne gjendje te mire shume i paqt shume i rujtun kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »