SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 206 1.6
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
139632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PEUGEOT 206 1.6 BENZIN 2002 ME KLIM,ABS,PANORAM,REGJISTRIMI I PAR NE KS EDHE 8 MUAJ KA REGJISTRIM....
Informata rreth publikuesit
Enis
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »