SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 313 cdi maxxi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:21
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,789
Motori (kubik) :
313.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz Sprinter 
Maxi 313 Cdi 
Viti 2007 
Km 177789
Manuel 6 shpejtsi 
Kamera Mprapa 
Centrall
Pa dogan 
I ardhun prej Holandes 

Gjendje Shum tmirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »