SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
91 Ford Escort
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Ford Escort
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
139647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
91 Ford Escort 1.8 Disell punon shum mir regjistrim deri ne shkurt 2017 ndrrime nuk boj 049 739 161 kam edhe Viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Joliet, Illinois
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »