SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 S-Line
Çmimi :
€18,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
139655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A5 S-Line 2008
per me Shum informata Nr- Tel 049-209-801
Informata rreth publikuesit
Astrit
Xërxë
Xërxë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »